solar gard ticari dekoratif cam filmleri

Dekoratif Cam Filmler – Ofisiniz İçin

Dekoratif Cam Filmler | Solar Gard dekoratif filmler ışıkta önemli bir azalma olmadan mahremiyeti artırır ve parlamayı keser. Kırılan camı bir arada tutarak ve kapıların ve bölmelerin görünürlüğünü artırarak ortamları daha güvenli yapar. Konferans odaları, lobiler, perakende tanıtım tabelaları, konutsal iç mekanlar, ofis mahremiyeti, dışarı bakan pencerelerin içleri, cam bölmeler ve odacıklar, verandalar ve güneş odalarında kullanabileceğiniz Solar Gard dekoratif filmin uygulamaları sadece hayal gücü ile sınırlıdır!

Özellikleri ve Faydaları:

Solar Gard dekoratif filmleri su geçirmezdir, çizilmeye dayanıklıdır, elde etmesi kolaydır ve yeni sitil ve tasarımlarla değiştirmek basittir. Filmler iki tipte gelirler: vinil, tamamen dekoratif amaçlıdır ve aynı zamanda güneşin zararlı ultraviyole ışınlarını %99’a kadar gizleyerek mobilya ve kumaşların ömrünü uzatır. Hangisini seçtiğiniz hiç önemli değil, Solar Gard dekoratif filmleri içinizdeki tasarımcıyı ortaya çıkaracak.

İç dekoratif filmler vinil serisi derin bir aşındırmaya sahip (4,5 mm / 112 mikron) ve hem ıslak hem de kuru alanlarda uygulayabilmek için kendinden yapışkanlı bir yüzeyi vardır.

İç solar kontrol dekoratif filmleri 6 mm (150 mikron)’lik bir ölçüye sahiptir ve siyah opak, beyaz opak ve berrak don haline gelir. Bu Solar Gard filmler toplam güneş enerjisinin %77′sine kadarını geri çevirir ve size daha yüksek bir sıcaklık dengesi ve konfor sağlarken güneş ısı kazancını ve rahatsız edici parlamayı azaltır. Yüksek güvenlik kurulumları için siyah opak ve beyaz opak içerinin görülmesine engel olur ve tam bir mahremiyet sağlar.

Performans Sonuçları

Ürün AdıGörülür Işık
Geçirgenliği
Görülür Işık
Yansıması (Dış)
UV Işınları
Blokesi
Toplam Geri Yansıtılan
Isı Enerjisi
 Clear Frost 65% 25% >99% 33%
 Black Opaque 0% 6% >99% 64%
 White Opaque 9% 70% >99% 73%

Performans 1/8 inç (3mm) kalınlığında berrak cam kullanılarak ölçülmüştür.

OFİSİNİZ İÇİN DEKORATİF CAM FİLMİNE İHTİYACINIZ VAR MI?