Clearshield® Pro Boya Koruma Filmi

Clearshield Boya Koruma | Solar Gard Clearshield® , otomotiv boya yüzeyi korumada en ileri düzey yöntemi sunar. Neredeyse ayırt edilemeyen bu koruyucu üretan film mucur, moloz, taş, yol tuzu ve hatta böcekler gibi günlük zararlı yol tehlikelerinden gelebilecek etkilere karşı koruma sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Clearshield kaput, aynalar ve çamurluklar gibi zedelenmeye en çok meyilli olan yüzeylere eldiven gibi oturur; diğer koruma ürünleri gibi delik açmaya veya özel tutturaçlara gerek duymaz. Böylece siz Clearhield’in orada olduğunun farkına bile varmazken, o aracınızı pahalıya mal olan sıyrık ve çiziklere karşı korumak için sürekli olarak yoğun çalışma içerisindedir. En iyisi de Clearshield’in 5 yıllık garantisinin olması ve özel bir bakım gerektirmemesidir; her zaman yaptığınız gibi temizlemeniz, yıkamanız ve waxlamanız yeterlidir.

clearshield boya koruma gorsel

Sektörde Öncü Boya Koruma Filmi Clearshield® Pro

Clearshield® Pro'nun enfüze üst katmanı, aracınız için o uzun ömürlü koruma sağlar. Neredeyse görünmez olan filmimiz aracınızın boyalı yüzeylerine uygulanır. Aracınızı moloz, taş, yol tuzu ve hatta böcekler gibi günlük zararlı yol tehlikelerinden gelebilecek etkilere karşı korur. Clearshield®, boya yüzeylerini korumak için kullanılan diğer tüm yöntemlerden farklıdır!

Katmanlı Standart Üst Kaplamalı Ürün
standard top coated product
INFUSED Clearshield® Pro
clearshield pro layer

Clearshield Pro'yu Hareket Halinde İzleyin!

Sıkça Sorulan Sorular

Clearshield gerçekten taş parçalarının arabamın önünü çizmesini önler mi?

Evet. Yapımında kullanılan malzeme, aslen pervaneli uçakların ve rotor kanatlarının ön kenarlarını taş sıyrıklarından korumak için tasarlanmıştır. Aracınızın boyasını korumak, neredeyse ses hızında hareket eden pervaneli uçağı korumaktan çok daha kolay bir iştir.

Clearshield’in bittiği çizgiyi görebilir miyim?

Filmin bittiği yerde hafiften görünen bir çizgi vardır; ancak bu çizgiye üç alternatif vardır: Kaput koruma kalkanı, kaput kılıfı veya taş parçaları. Bunların hepsi boya koruma filminden daha görünürdür.

Film uygulandıktan sonra arabanın üzerinde olduğunun fark edilmesi ne kadar zordur?

Bu madde %99.5 oranında şeffaftır. Düz beyaz renkten daha oyu olan hiçbir renk üzerinde filmi göremezsiniz. Düz beyaz renkte olan bir arabada film renginin %0.5’ini görebilirsiniz; ancak kısa bir mesafede “görünmezdir”.

Ne kadar kalır? Ne zaman değiştirmem gerekir?

Ürünümüz 5 yıl garantilidir.

Clearshield nasıl monte edilir?

ComputerCut® makinemizi, plastiği arabanızın çeşitli kısımlarına uyacak şekilde tasarlayarak keser. Bu parçalar daha sonra cam filmine oldukça benzer bir şekilde aracınıza monte edilir. Clearshield parçaları ve boyalı yüzey daha sonra bir solüsyonla ıslatılır ve film tam olarak olması gereken konuma götürülür. Daha sonra fazla gelen solüsyon çekilir; film kurudukça arabanıza yapışır.

Arabamın film altında kalan yerlerdeki boyası, diğer yerlerindeki boyadan farklı şekilde mi solar?

Hayır. Bu madde, plastiğin güneşin UV ışınlarına reaksiyon göstermesini engelleyen bir inhibitör içerir; fakat bu, UV ışınlarının plastiği geçerek boyanıza ulaşmasını engellemez.

Clearshield çıkarılabilir mi?

Evet. Kolayca çıkarılabilir ve boyaya zarar vermez. Filmi çıkarmak için bir ısı tabancası veya saç kurutma makinesi kullanarak aracınızın üzerindeki Clearshield’i yaklaşık 150° ısıtmanız gerekir. Bir köşeden başlayınız ve filmi parmağınızla yavaşça kaldırınız. Filmin ele gelecek kadar bir kısmını araçtan ayırdığınızca ısı kaynağının hemen arkasından filmi yavaşça çekiniz. Film boyadan kolayca ayrılacaktır ve geride iz bırakmayacaktır.

TEST SONUÇ GEÇTİ
KİMYASAL DİRENÇ – HIZLI KURUMA SÜRESİ VE RENK STABİLİTESİ SOLMA YOK CLEARSHIELD® PRO 1
KİMYASAL DİRENÇ – HIZLI KURUMA SÜRESİ VE ÇATLAMAYA KARŞI DAYANIM ÇATLAK YOK CLEARSHIELD® PRO 1
KİMYASAL DİRENÇ – SU JETİ BASINCINA KARŞI DAYANIM AYRILMA YOK CLEARSHIELD® PRO 1
KİMYASAL DİRENÇ – NEME DAYANIKLIK DEĞİŞİKLİK YOK CLEARSHIELD® PRO 1
KİMYASAL DİRENÇ – AŞINMA DİRENCİ NO WEAR-THROUGH CLEARSHIELD® PRO 1
KİMYASAL DİRENÇ – YAKIT DEĞİŞİKLİK YOK CLEARSHIELD® PRO 1
KİMYASAL DİRENÇ – ASFALT DEĞİŞİKLİK YOK CLEARSHIELD® PRO 1
KİMYASAL DİRENÇ – TİCARİ ARAÇ TEMİZLİK MADDESİ DEĞİŞİKLİK YOK CLEARSHIELD® PRO 1
SİZE EN YAKIN CLEARSHIELD BAYİNİ ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?