solar gard cam filmi panorama sterling 2
panorama network lockup

Panorama Sterling Cam Filmi

Panorama Sterling serisi, yüksek düzeyde görülebilir ışık iletimi sayesinde seçkin bir görüngesel filmdir. Sterling serisi en yüksek görülebilir ışık iletimiyle birlikte olağanüstü güneş enerjisi atımı performansı sağlayan filmlerden oluşur. Bu rahat ve sıcak bir ortam sağlarken aydınlık ve güzel bir iç ortam da sağlar. Panorama Sterling ailesindeki filmlerin özellikleri:

Sterling 20
Isı ve parıltıyı ideal ölçüde azaltır, daha fazla mahremiyet sağlar ve yumuşak ve doğal ışıklandırma sunar. Bu film ideal koyuluktadır ve iç ve dış kaplaması yansıtıcıdır.

Sterling 40
Isı ve parıltıyı büyük ölçüde azaltır, daha fazla mahremiyet sağlar ve yeterli düzeyde doğal ışık sunar. Bu film hafif koyudur, içeriden ayırt edilmesi zordur ve dış kaplaması zor fark edilir ve yansıtıcıdır.

Sterling 50
Isı ve parıltıyı büyük ölçüde azaltır, daha fazla mahremiyet sağlar ve bolca doğal ışık sunar. Bu film hafif koyudur, içeriden ayırt edilmesi zordur ve dış kaplaması zor fark edilir ve yansıtıcıdır.

Sterling 60
Isı ve parıltıyı orta ölçüde azaltır, daha fazla mahremiyet sağlar ve bolca doğal ışık sunar. Bu film hafif koyudur, içeriden zor fark edilir ve dış kaplaması nötrdür.

Sterling 70
Isıyı orta düzeyde azaltır ve maksimum düzeyde doğal ışık sağlar. Bu film hafif koyudur, içeriden zor fark edilir ve dış kaplaması yumuşak ve nötrdür.

Performans Sonuçları

Ürün AdıGörülür Işık
Geçirgenliği
Görülür Işık
Yansıması (Dış)
UV Işınları
Blokesi
Toplam Geri Yansıtılan
Isı Enerjisi
Sterling 70 75% 13% >99% 33
Sterling 60 63% 17% >99% 43
Sterling 50 49% 26% >99% 56
Sterling 40 41% 33% >99% 63
Sterling 20 23% 45% >99% 75

Performans 1/8 inç (3mm) kalınlığında berrak cam kullanılarak ölçülmüştür.

DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN.