BİZ HALLEDERİZ!

ÜRÜNLERİMİZ NASIL YAPILIYOR?

SOLAR GARD FARKI

GARANTİ

Solar Gard, sektör lideri garanti şartları sunar ve talepleriniz, müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından hızlıca işleme alınır.

RENK STABİLİTESİ

Solar Gard, kullanım ömrü boyunca renk stabilitesi sağlayan istisnai kalitelere sahip filmler sunar.

BERRAKLIK

Berraklığın korunması, estetik açısından olduğu kadar güvenlik açısından da önemlidir. Kötü kaliteli bir metalik film, buğulanabilir, görüşü bozabilir ve parlamayı arttırabilir.

ÜSTÜN YAPIŞKANLAR

Solar Gard’ın mükemmel yapışkanları, filmden en iyi performansın elde edilmesini sağlar. Kötü kaliteli yapışkanlar, ürünün yüzeye kötü tutunmasına ve sonuçta filmde bozulmalara neden olabilir.

KALİTE VE PERFORMANS TESTİ

Solar Gard kalite güvencesi, bir ürünün her bir rulosunun, kusursuz görünüm için tutarlı bir renge sahip olacağı anlamına gelir. Solar Gard, ürünlerini, çeşitli koşullar altında beklendiği gibi performans sergilemesini sağlamak için zorlu performans testleri gerçekleştirir.

SOLAR GARD HAKKINDA

Solar Gard ürünleri, en çok önem verdiklerinizi; ailenizi, evinizi, işinizi ve arabanızı korur. Solar Gard koruyan, tasarruf ettiren ve yenileyen ürünleriyle yaşamları olumlu yönde etkiler. Solar Gard otomobillere, konutlara ve ofislere yönelik solar ve güvenlik amaçlı cam filmi ürünlerinin geliştirilmesinde, üretiminde ve dağıtımında dünya lideridir. Merkezi San Diego, California’da olan Solar Gard, sektörün en iyi mimari ve otomotiv cam filmlerini, fotovoltaiklerini ve isteğe özel kaplamalarını üretir. Saint-Gobain Performance Plastics’in bir birimi, Saint-Gobain’in bağlı ortaklığı, yaşam alanı ve inşaat piyasalarında dünya lideri olan Solar Gard’ın solar kontrollü mimari cam filmleri, karbon negatiftir ve küresel sera gazı emisyonlarını azaltır. Solar Gard ürünleri Solar Gard®, Panorama®, Quantum® ve Solar Gard Armorcoat® markaları altında 90’dan fazla ülkede satılmaktadır.

solar gard headquarter
350 years solar gard

350 YILDAN UZUN CAM DENEYİMİNİN DESTEĞİYLE. SAINT-GOBAIN

64 ülkede bulunan ve yaklaşık 190.000 çalışanı olan Saint-Gobain, dünyanın en büyük 100 şirketinden biridir. Yaşam alanı konusunda bir dünya lideri olan Saint-Gobain, bina materyalleri tasarlar, üretir ve dağıtır; büyüme, enerji tasarrufu ve çevresel koruma hususundaki güçlükleri karşılamak için yenilikçi çözümler üretir. Daha fazla bilgi için www.saint-gobain.com web sayfasını ziyaret ediniz. Saint-Gobain Performance Plastics, yüksek performanslı plastikte dünya lideridir; Saint-Gobain Performance Plastics’in merkezi Aurora, Ohio’dadır (ABD). Şirketin 16 ülkede 4.500 çalışanı vardır. Sunduğu ürünler arasında filmler, köpükler, kaplamalı kumaşlar, mil yatakları, contalar ve sıvı sistemleri yer alır. Daha fazla bilgi için www.plastics.saint-gobain.com web sayfasını ziyaret ediniz.

DERNEK ÜYELİKLERİ

[logo_carousel_slider]

HERHANGİ BİR SORUNUZ VAR MI?